Anabolik satın al

318

Anabolik Steroid Nedir?

Anabolik steroidler vücuda ek olarak alınır ve vücuttaki testosteron hormonunun artışını yüksek oranda sağlamaktadır. Testosteron hormonu erkeklik hormonudur ve bu hormon erkeklerde olması gereken kaslı vücut yapısını sağlamaktadır.

Anabolik Steroidler Ne İşe Yarar?

    Anabolik steroidler, söylediğimiz gibi testosteron hormonunu arttırır ve bu sayede vücuttaki protein sentezi hızında büyük bir artış meydana gelir. Protein sentez hızının artmasıyla yağlar yıkma ve yakma olaylarıyla  çok hızlı şekilde proteine dönüşür. Proteine dönüşen yağlar ile vücudun kas/yağ oranı büyük oranda ve hızlı bir şekilde artar. Yani kısacası bu steroidler vücudun protein sentezini hızlandırarak kaslı bir vücuda sahip olma süresini kısaltır.

Vücut yapma amacıyla yaptığınız spor İle birlikte alacağınız anabolik steroidler (ek gıda) sayesinde istediğiniz sonuca çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ve çok daha kısa sürede vücut kas oranınız yağ oranınızdan büyük farkla önde olur. 
    Spor yaparken daha hızlı ve daha iyi  sonuçlar için anabolik steroidleri satın alın ve talimatları okuyarak kullanın. Firmamız uzun süredir derin çalışmalar yapmaktadır. Anabolik steroidleri satın almak ve onlar hakkında bilgi alabilmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterlidir:

https://anaboliksatinal.com/