Anabolik Steroid Fiyatları

841

Cadde üzerinden yürürken spor salonlarının camlarında vücut geliştirmiş adamlar görmeniz mümkün. Arnold Swarzenegger ile oldukça popüler olan vücut geliştirme hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Hatta bununla ilgili yarışmalar düzenlenip ödüller veriliyor. Bu kişiler hakkında konuşulduğunda kullandıkları anabolik steroid de gündeme geliyor.

Anabolik, amino asitler vasıtasıyla vücutta protein oluşturulmasına verilen addır. Anabolik steroid vücutta erkeklik hormonu olarak bilinen testosteronu taklit eden ilaçlardır. Bunlar tıpta geç ergenliği tetiklemek, kemik gelişimi için ve kronik hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Sporcular ise bu ilaçları kas kütlesini ve gücünü arttırmak için kullanmaktadır. Dayanıklılık sağladığı için uzun süren egzersizleri mümkün kılar. Ayrıca antrenman sonrasında zarar gören kasların hızlıca iyileşmesini sağlar. Kanın oksijen taşıma kapasitesinde olumlu etkiler oluşturduğu gibi kırmızı kan hücrelerinin sayısını arttırdığı görülmüştür.

Anabolik steroid vücut geliştiriciler, atletler arasında çokça kullanılır. Özellikle rekabetin dahil olduğu spor türlerinde rakibinden üstünlük sağlamak adına kullanılmaktadır. Dayanıklılık ve güç kattığı için avantaj sağlayacağı düşünülür.

Anabolik Steroid Nasıl Kullanılır?

Kullanımı kişiye göre değişmektedir. Cinsiyet, kullanım amacı dozu belirleyici unsurlardır. Oral olarak ağızdan ve deri altından enjeksiyon şeklinde vücuda alınır. Bu ilaçlar karaciğer tarafından süzülüp gereksiz kısım dışarı atılır. Bu sırada karaciğerin çalışma performansı önem kazanır. Bu sebeple başlamadan önce karaciğerlerinizle ilgili fonksiyon testi yaptırmanızda fayda vardır.

Aşırı doz ve bilinçsiz kullanımı bazı zararları beraberinde getirir. Kadınlarda erkeklik hormonu seste kalınlaşma, kıllanma, memelerde küçülme, akne sivilce artışına ve saç dökülmesine sebep olabilir. Erkeklerde ise memelerde büyüme, kısırlık, testiste anormallikler, sivilceler, dengesiz psikolojik durumlar, sinirlilik, aşırı iştahsızlık görülebilir.

Anabolik Steroid Fiyatları Nedir?

Bu ürünleri piyasaya süren birçok firma vardır ve her firmanın ürettiği steroid ilacı aynı hammaddeden yapılmaz. Streoidin ihtiva ettiği hammadde anabolik steroid fiyatları konusunda belirleyicidir. Söz konusu sağlığınız olduğundan hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın ucuz ürünler yerine kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Hap şeklinde steroid ve iğne streoidler arasında fiyat farkı olabilir. Ayrıca anabolik steroid fiyatları ürünün miligramına ve dozuna göre de değişiklik gösterir.

Satın almak için https://anaboliksatinal.com