ANABOLİK STEROİDLER     

282

     Her insanın vücudunda kimyasal reaksiyonlar gerçekleşmektedir. Bu reaksiyonlar bazen yapım bademde yıkım şeklindedir. İnsanların kas yapabilmesi için ilk önce gerekli olan şey düzendir. Düzen içinde bir yaşama geçilmesi gerekmektedir. Düzenli beslenmek, düzenli uyumak ve düzenli spor yapmak hem düzgün hem de sağlıklı bir vücuda sahip olmak için gerekli şeylerdir. Tüm bunlar bir arada olduğu zaman kaslı bir vücuda sahip olabilir fakat bu süreç biraz uzun ve uğraştırıcıdır. Bu süreci kısaltmak için üretilen ek gıdalar vardır. Bu ek gıdalar kas oluşumunu hızlandırmaktadır.
     Anabolik steroidler vücutta yağ yakımı olayını hızlandırmaktadır. Ve bu parçalanan yağların temel yapıları birbirleriyle etkileşim içerisine girip proteinleri oluştur. Anabolik steroidler vücuttaki testosteron hormonunu arttırmaktadır. Bu hormonun artışı protein sentez hızının artışına büyük etki göstermektedir. Erkeklik hormonu olan testosteron hormonu kas gelişimini en çok etkileyen hormonlardan bir tanesidir. 
     İstediğiniz kaslı vücuda çok daha hızlı bir şekilde sahip olabilmek için ek gıdalar tüketmelisiniz. Bu ek gıdalar süreci kısaltır ve kolaylaştırır. Anabolik steroidler istediğiniz vücuda çok daha kısa sürede ve çok daha kesin şekilde ulaşmanızı sağlar. 
     Firmamız uzun yıllardır anabolik steroidler üzerine çalışır ve araştırır. Daha detaylı bilgi alabilmek, kafanızdaki sorulara cevap bulabilmek ve anabolik steroid satın alabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak sayfamıza yönelebilirsiniz:

Steroid Satın Al