Steroid Fiyatlari

456

Sporun insan hayatındaki önemi artık tartışılmaz bir konudur. Spor yapan kişide obezite, kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, kemik erimesi ve diyabet gibi hastalıklar görülmemektedir. Dönem dönem değil hayatın tümüne yayılacak olan spor kişide bedensel etkilerinin yanında ruhsal olarak da etkilemektedir. Çünkü spor yaparken endorfin ve serotonin denilen mutluluk hormonları salgılanmaktadır. Bunun yanında vücudu ve sağlığı için iyi bir şey yapmış kişi kendisi için zaman ayırmış geleceği için yatırım yapmış olur. Bazı insanlar bu amaçla spor yapıyor olsa da bazıları vücut şekillendirmek amacıyla spor yapmaktadır. Bu sporcuların hızlı ve etkili sonuç almak adına başvurdukları yöntemler vardır.

Steroid özellikle sporcuların kullandığı, kas ve kemik yoğunluğunu arttıran bir üründür. Profesyonel ve amatör sporcuların kullandığı bu steroidlere anabolik steroid de denmektedir. Vücutta erkeklik hormonu denilen testosteron hormonunu taklit etmektedir. Streoidler kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Çevrenizde ya da televizyonda kas kütlesini arttırmak isteyen, ya da vücut şekillendirmek isteyen kadın ve erkekler görmüş olmalısınız. Bu kişiler streoid yoluyla daha kolay bir sonuca ulaşırlar. Spor için kullanılan streoidler vücuttaki kasları besler böylece kişi kaslı bir yapıya sahip olur. Kas yoğunluğunun artması beraberinde gücü getirir. Çünkü steroidler kemik sistemini de güçlendirir. Kişi daha dayanıklı ve güçlü olur. Aynı zamanda kas yaparken yağ yakımını da hızlandırır.

Streoid Nasıl Kullanılır?

Streoid desteklerin iki çeşit kullanım şekli vardır. Bir tanesi oral olarak yani ağızdan alınır. Hap ya da kapsül şeklindedir. İkinci streoid türü ise enjeksiyondur. En sık kullanılan türü iğne ile alınan steroidlerdir. Enjekte edilmiş bir streoid sıvısı vücutta daha uzun süre kalır. Vücuda girdikten sonra hedef dokuya ulaşımı daha hızlı olur. Her uygulanışında farklı enjeksiyon kullanımı gerektirir. Ağızdan alınmış hap şeklindeki streoidler kana karışmak için sindirim sisteminden ve karaciğerden süzülmesi gerekmektedir. Kana karışana kadar yapılacak işlemler sırasında bazı riskler oluşturabilir bu sebeple enjeksiyonun daha güvenilir olduğu söylenmektedir.

Steroid Fiyatlari

Piyasada farklı firmalar tarafından üretilmiş birçok streoid bulunduğu için streoid fiyatlari da değişmektedir. Her markanın piyasaya sürdüğü ürün içeriği farklılıklar göstermektedir. Ayrıca ürünün içerdiği hap sayısı ya da miligramı streoid fiyatlari açısından belirleyicidir.

Streoid Satın Al https://anaboliksatinal.com