Steroid satın al

390

   İnsan vücudunda fazla olan şeker, protein gibi türlerin hepsi vücutta yağ olarak depolanmaktadır. Fazla yağ insan vücudunda şekil bozukluklarına sebep olmaktadır. İnsanlar spor yaparak vücuttaki fazla yağları yakmaya başlar.

Vücuttaki yanan fazla yağlar proteine yani kasa dönüşmektedir. Anabolik steroidler vücutta gerçekleşen bu yağların yanıp proteine yani kasa dönüşmesinde süreci hızlandırma görevi görür.


    Anabolik steroidler, insan vücuduna dışarıdan alınan ek gıdalardır. Bu ek gıdalar vücutta testosteron hormonu seviyesini yükseltmek göreviyle yükümlüdür. Bu testosteron hormonu vücutta protein sentezi hızını yükseltir.

Protein sentezi hızı artarken yağlar yakılır ve yağ seviyesi azalmaktadır. Kas/yağ oranı artmaktadır ve bu artış anabolik steroidler sayesinde daha yüksek seviyede olur. 


    Spor yaparken, vücut geliştirirken, kas yapmaya çalışırken anabolik steroid kullanmak zamandan büyük kazanç sağlamaya yarar. İstenilen vücut kas düzeyine çok hızlı bir sürede ulaşılır. Daha az enerji ile daha güzel sonuçlar elde edilir. Firmamız uzunca süredir anabolik steroidler üzerine çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalara göre hangi vücut düşeyine hangi yaşa ne dozlarda verilmesi gerek hepsini sitemizden öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için ve anabolik steroid satın almak için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://anaboliksatinal.com/